Muszkieterki damskie na platformie jak nosić?

author
1 minute, 36 seconds Read

Muszkieterki damskie na platformie są jednym z najpopularniejszych rodzajów damskiego obuwia. Są wygodne, ciepłe i noga się w nich pięknie prezentuje. Można je nosić na wiele różnych sposobów, a najważniejsze jest to, że pasują do każdego rodzaju sylwetki. Z czym nosić muszkieterki damskie na platformie?

Jak nosić muszkieterki damskie na platformie?

Są wygodnym rodzajem kozaków, które można nosić na wiele różnych sposobów. Jednym z najpopularniejszych zestawień są muszkieterki damskie na platformie i spódnica lub spodnie. Wybierając spódnice do muszkieterek damskich na platformie, pamiętaj, aby wybierać długość mini lub do kolana. Gdy nosisz ten rodzaj obuwia, to wybieraj spódnice, które kończą się 2 do 5 cm nad cholewką muszkieterek damskich na platformie. Taka długość nie jest wulgarna, a z drugiej strony świetnie eksponuje cholewkę buta. Jaki krój spódnicy lub sukienki jest najlepszy do muszkieterek damskich na platformie? Do takiego typu obuwia najlepiej sprawdzą się przylegające do ciała sukienki i dopasowane spódnice. Do czarnych muszkieterek damskich na platformie sprawdzą się zarówno monochromatyczne, jak i kolorowe zestawy.

Zamszowe muszkieterki damskie na platformie świetnie prezentują się również zestawione ze spodniami (musi być to krój przylegający do ciała). Do takich stylizacji sprawdzą się zarówno spodnie rurki, jak i legginsy. Aby zestaw dobrze się prezentował, to wybierz muszkieterki, jeansy rurki oraz marynarkę lub sweter oversize.

Zamszowe muszkieterki damskie na platformie i poncho

Fajną opcją w damskiej garderobie jest zestawienie muszkieterek damskich na platformie z długim ponchem, które sprawdzi się świetnie zamiast sukienki. Z takim rodzajem obuwia świetnie współgra również sweter o grubym splocie. Zarówno pulower, jak i kozaki sprawiają wrażenie ciepła i miękkości, dzięki temu świetnie komponują się z taką strukturą materiałów. Choć ten zestaw nie jest niczym odkrywczym, to niewiele kobiet go nosi. 

Similar Posts