Trzy złote zasady przy dobieraniu bielizny ślubnej

author
1 minute, 47 seconds Read

Większość kobiet, które usłyszały słowa: czy wyjdziesz za mnie, tuż po założeniu pierścionka, zastanawia się nad suknią ślubną. Warto też trochę więcej czasu poświęcić na wybór bielizny, którą założysz w ten szczególny dzień. Biustonosz nie może wystawać spod sukni, a szwy majtek nie mogą odbijać się na sukience.

Koniecznie zainwestuj w szlafrok ślubny, z napisem Bride. Jak wybrać bieliznę na ten najważniejszy dzień?

Przede wszystkim komfort

Część kobiet w tym szczególnym dniu zakłada koronkową bieliznę, mając na uwadze późniejszą noc poślubną. Jednak taka bielizna ślubna nie jest wygodna dla każdej kobiety. Szczególnie jeśli nie nosisz jej na co dzień bądź w ogóle je nie nosisz.

W dzień ślubu postaw na wygodną, ale zarazem gustowną bieliznę. Taką, w której będziesz czuła się komfortowo. Spędzisz w niej od kilku do kilkunastu godzin, w tym dobrze bawiąc się na parkiecie.

Poczuj się wyjątkowo

W tym wyjątkowym dniu podaruj sobie luksus. Z pewnością jest nim oryginalna bielizna ślubna. Samopoczucie w tym najważniejszym dniu piszą detale. Jeśli będziesz mieć na sobie rzeczy wyjątkowe, to ten dzień właśnie taki będzie.

Biustonosz oraz majtki powinny być dobrane do sukni ślubnej. Szczególnie przy wyborze biustonosza skorzystaj z profesjonalnego doradztwa. Właściwie dobranym biustonoszem podkreślisz biust i cała suknia będzie zdecydowanie lepiej leżeć.

Nie zapomnij o dodatkach

Podwiązka, szlafrok, zwiewna koszula nocna. Bielizna ślubna to nie tylko majtki i biustonosz. Nie zapomnij o podwiązce i gustownych, wytrzymałych pończochach (najlepiej mieć też zapasowe). Rajstopy niekoniecznie sprawdzą się w dniu ślubu. Zwłaszcza że to pończochy są kwintesencją kobiecości. Poza tym pończochy są bardzo wygodne, nie zsuwają się, łatwo się je zakłada.

Dopełnieniem bielizny ślubnej jest zwiewna koszula nocna, którą założysz na noc poślubną bądź bardziej drapieżna bielizna. Dopiero taki komplet sprawia, że jesteś w pełni gotowa na najważniejszy dzień w swoim życiu!

Similar Posts